wyjazd:Wto,Śro,Pią,Sob |
| 00:00 | Opole - PRZESIADKA | 00:00 | |
| 00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | |
| 00:00 | Jarosław - PRZESIADKA | 00:00 | |
| 00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | |
| 00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | |
| 00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | |
| 08:30 | Tomaszów Lub. - Dworzec PKS st.7 | 17:20 | |
| 08:40 | Hrubieszów - parking przy Stokrotce | 17:30 | |
| 09:40 | Zamość - dw. PKS st. 1 | 16:40 | |
| 10:10 | Krasnystaw - Dworzec PKP | 16:10 | |
| 10:25 | Janów Lub. - Dworzec PKS | 15:30 | |
| 10:40 | Chełm - Dworzec PKS | 15:40 | |
| 10:50 | Lubaczów - Dw. PKS | 16:00 | |
| 11:00 | Stalowa Wola - Parking Automobilklubu przy ul. Okulickiego | 15:40 | |
| 11:00 | Przemyśl - ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA | 15:45 | |
| 11:15 | Nisko - Plac Wolności | 15:25 | |
| 11:30 | Kraśnik - Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo/pl. Surdackiego) | 15:40 | |
| 11:45 | Jarosław - Dworzec PKP | 15:00 | |
| 12:00 | Lublin - dw. PKS st. 0 | 14:25 | |
| 12:05 | Przeworsk - Dw. PKS | 14:40 | |
| 12:15 | Kolbuszowa - Vis a Vis dworca PKP | 14:25 | |
| 13:00 | Puławy - dw. PKS st. 8 | 13:25 | |
| 13:00 | Rzeszów - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 13:40 | |
| 13:25 | Ropczyce - Dw. PKS stan BP Batory ul. Zielona | 13:20 | |
| 13:45 | Mielec - Parking obok Dworca PKS | 12:40 | |
| 13:50 | Dębica - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 12:50 | |
przyjazd: |
przyjazd: |
| 04:35 | Erfurt - Zentrale Omnibusbahnhof (ZOB) | 22:00 | |
| 06:15 | Bad Hersfeld - Hünfelder Str. Przy sklepie meblowym | 20:10 | |
| 07:25 | Giessen - Parkplatz Rivers Automeile, róg Licherstrasse i An der Automeile (naprzeciw zjazdu z A-485) | 19:00 | |
| 07:40 | Wetzlar - Zentralle Omnibusbahnhof (ZOB) | 18:30 | |
| 09:40 | Limburg An Der Lahn - Busemfangsstation am Philippsdamm | 17:45 | |
| 10:30 | Koblencja - Parkplatz Weindorf przy Rhein-Mosel-Halle | 16:50 | |
| 11:50 | Wittlich - Wengerohr Bahnhof | 15:25 | |
| 12:30 | Trier - Hauptbahnhof | 14:45 | |
| 13:25 | Luxemburg - Busparkplatz Coupez Le Monteur, ul. Mercier (naprzeciw poczty) | 13:45 | |
wyjazd:Pon,Czw,Pią,Nie |