22 Polska-Meersburg (stare oznaczenie B-102/E-102)
Rozkład ważny od 28-09-2013
wyjazd:Wto,Śro,Sob | ||||
00:00 | Opole - PRZESIADKA | 00:00 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
00:00 | Jarosław - PRZESIADKA | 00:00 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
08:30 | Tomaszów Lub. - Dworzec PKS st.7 | 17:20 | ||
08:40 | Hrubieszów - parking przy Stokrotce | 17:30 | ||
09:40 | Zamość - dw. PKS st. 1 | 16:40 | ||
10:10 | Krasnystaw - Dworzec PKP | 16:10 | ||
10:25 | Janów Lub. - Dworzec PKS | 15:30 | ||
10:40 | Chełm - Dworzec PKS | 15:40 | ||
10:50 | Lubaczów - Dw. PKS | 16:00 | ||
11:00 | Stalowa Wola - Parking Automobilklubu przy ul. Okulickiego | 15:40 | ||
11:00 | Przemyśl - ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA | 15:45 | ||
11:15 | Nisko - Plac Wolności | 15:25 | ||
11:30 | Kraśnik - Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo/pl. Surdackiego) | 15:40 | ||
11:45 | Jarosław - Dworzec PKP | 15:00 | ||
12:00 | Lublin - dw. PKS st. 0 | 14:25 | ||
12:05 | Przeworsk - Dw. PKS | 14:40 | ||
12:15 | Kolbuszowa - Vis a Vis dworca PKP | 14:25 | ||
13:00 | Puławy - dw. PKS st. 8 | 13:25 | ||
13:00 | Rzeszów - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 13:40 | ||
13:25 | Ropczyce - Dw. PKS stan BP Batory ul. Zielona | 13:20 | ||
13:45 | Mielec - Parking obok Dworca PKS | 12:40 | ||
13:50 | Dębica - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 12:50 | ||
przyjazd: | ||||
przyjazd: | ||||
04:10 | Hof - Hauptbahnhof,st 6 | 23:00 | ||
05:20 | Weiden In Der Oberpfalz - Haltestelle 'Neue Rathaus' bei ZOB | 21:50 | ||
06:50 | Straubing - Hauptbahnhof | 20:10 | ||
07:25 | Landau An Der Isar - Hauptbahnhof | 19:35 | ||
08:05 | Landshut - Busbf / Hbf - Busparkplatz (naprzeciw st. 19) | 18:50 | ||
09:40 | Landsberg Am Lech - Danziger Platz | 17:05 | ||
10:40 | Kempten - Busbf. / Hbf. | 16:00 | ||
12:10 | Ravensburg - Busbf (ZOB) / Hbf. st. 4/5 (naprzeciw budynku TWS) | 14:25 | ||
12:50 | Friedrichshafen - Busbf./Hbf. (obok st. 8) | 13:40 | ||
13:25 | Meersburg - Parkplatz Fahre /parking prom/ | 13:00 | ||
wyjazd:Pon,Czw,Pią |