24 Polska-Konstanz (stare oznaczenie B-104/E-104)
Rozkład ważny od 28-09-2013
wyjazd:Wto,Śro,Pią,Sob | ||||
00:00 | Opole - PRZESIADKA | 00:00 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
00:00 | Jarosław - PRZESIADKA | 00:00 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
08:30 | Tomaszów Lub. - Dworzec PKS st.7 | 17:20 | ||
08:40 | Hrubieszów - parking przy Stokrotce | 17:30 | ||
09:40 | Zamość - dw. PKS st. 1 | 16:40 | ||
10:10 | Krasnystaw - Dworzec PKP | 16:10 | ||
10:40 | Chełm - Dworzec PKS | 15:40 | ||
10:50 | Lubaczów - Dw. PKS | 16:00 | ||
11:00 | Stalowa Wola - Parking Automobilklubu przy ul. Okulickiego | 15:40 | ||
11:00 | Przemyśl - ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA | 15:45 | ||
11:15 | Nisko - Plac Wolności | 15:25 | ||
11:30 | Kraśnik - Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo/pl. Surdackiego) | 15:40 | ||
11:45 | Jarosław - Dworzec PKP | 15:00 | ||
12:00 | Lublin - dw. PKS st. 0 | 14:25 | ||
12:05 | Przeworsk - Dw. PKS | 14:40 | ||
12:15 | Kolbuszowa - Vis a Vis dworca PKP | 14:25 | ||
13:00 | Puławy - dw. PKS st. 8 | 13:25 | ||
13:00 | Rzeszów - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 13:40 | ||
13:25 | Ropczyce - Dw. PKS stan BP Batory ul. Zielona | 13:20 | ||
13:25 | Ropczyce - Dw. PKS stan BP Batory ul. Zielona | 13:20 | ||
13:45 | Mielec - Parking obok Dworca PKS | 12:40 | ||
13:50 | Dębica - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 12:50 | ||
15:30 | Janów Lub. - Dworzec PKS | 00:00 | ||
przyjazd: | ||||
przyjazd: | ||||
05:00 | Bayeruth - Hauptbahnhof, st. 10 | 22:00 | ||
06:40 | Ansbach - Bahnhof, st. 12 | 20:20 | ||
07:25 | Crailsheim - Busbf. (ZOB) st. 7 | 19:30 | ||
08:15 | Aalen - Busbf. / Hbf. stanowisko 8 | 18:30 | ||
08:45 | Schwabisch Gmund - Bahnhof- Bahnhofsvorplatz rechts- Hst. 'Gelegenheitsverkehr' | 18:00 | ||
10:15 | Tubingen - Busbf. / Hbf. st. A | 16:10 | ||
10:50 | Hechingen - Hauptbahnhof st. 7 | 15:30 | ||
11:15 | Balingen - Bahnhof | 15:05 | ||
11:45 | Rottweil - Hauptbahnhof | 14:25 | ||
12:15 | Schwenningen - Hauptbahnhof , st. D | 13:50 | ||
12:40 | Donaueschingen - Bus. / Hbf. st. A5 | 13:25 | ||
13:15 | Singen (Hohentwiel) - Haltestelle 'Hohentwielstadion' / Radolfzellerstrasse | 12:45 | ||
13:55 | Konstancja - Döbeleplatz | 12:00 | ||
wyjazd:Pon,Czw,Pią,Nie |