wyjazd:Wto,Śro,Pią,Sob |
| 00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | |
| 00:00 | Jarosław - PRZESIADKA | 00:00 | |
| 00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | |
| 00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | |
| 00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | |
| 08:30 | Tomaszów Lub. - Dworzec PKS st.7 | 17:20 | |
| 08:40 | Hrubieszów - parking przy Stokrotce | 17:30 | |
| 09:40 | Zamość - dw. PKS st. 1 | 16:40 | |
| 10:10 | Krasnystaw - Dworzec PKP | 16:10 | |
| 10:25 | Janów Lub. - Dworzec PKS | 15:30 | |
| 10:40 | Chełm - Dworzec PKS | 15:40 | |
| 10:50 | Lubaczów - Dw. PKS | 16:00 | |
| 11:00 | Stalowa Wola - Parking Automobilklubu przy ul. Okulickiego | 15:40 | |
| 11:00 | Przemyśl - ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA | 15:45 | |
| 11:15 | Nisko - Plac Wolności | 15:25 | |
| 11:30 | Kraśnik - Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo/pl. Surdackiego) | 15:40 | |
| 11:45 | Jarosław - Dworzec PKP | 15:00 | |
| 12:00 | Lublin - dw. PKS st. 0 | 14:25 | |
| 12:05 | Przeworsk - Dw. PKS | 14:40 | |
| 12:15 | Kolbuszowa - Vis a Vis dworca PKP | 14:25 | |
| 13:00 | Rzeszów - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 13:40 | |
| 13:00 | Puławy - dw. PKS st. 8 | 13:25 | |
| 13:25 | Ropczyce - Dw. PKS stan BP Batory ul. Zielona | 13:20 | |
| 13:45 | Mielec - Parking obok Dworca PKS | 12:40 | |
| 13:50 | Dębica - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 12:50 | |
przyjazd: |
przyjazd: |
| 05:15 | Bamberg - Hauptbahnhof | 21:40 | |
| 06:00 | Schweinfurt - Hauptbahnhof, st. 1 | 20:50 | |
| 06:45 | Wurzburg - Bismarckstrasse przy Post | 20:00 | |
| 08:00 | Aschaffenburg - Goldbacherstrasse przy City Galerie | 18:40 | |
| 09:05 | Wiesbaden - Hauptbahnhof | 17:30 | |
| 09:30 | Mainz - Hauptbahnhof / Kaiser Wilhelm Ring | 17:00 | |
| 10:10 | Bad Kreuznach - Busbahnhof / Hbf, St. 3 | 16:15 | |
| 11:15 | Kaiserslautern - Messeplatz | 15:05 | |
| 12:00 | Homburg - Hauptbahnhof DB | 14:15 | |
| 12:35 | Saarbrucken - Goldene Bremm Ecke Metzer str. / Dr. Vogelestr. | 13:35 | |
| 13:05 | Saarlouis - Hauptbahnhof | 13:05 | |
| 14:05 | Metz - Dw.autobusowy, st. 17, Avenue de l'Amphitheatre | 12:00 | |
| 14:45 | Nancy - Parking Autokarowy 'Porte Ste Catherine' - Gate Ste. | 11:15 | |
wyjazd:Pon,Czw,Pią,Nie |