27 Polska-Niemcy (stare oznaczenie E-107)
Rozkład ważny od 29-09-2013
wyjazd:Wto,Śro,Czw,Pią,Sob | ||||
11:00 | Stalowa Wola - Parking Automobilklubu przy ul. Okulickiego | 15:40 | ||
11:15 | Nisko - Plac Wolności | 15:25 | ||
12:15 | Kolbuszowa - Vis a Vis dworca PKP | 14:25 | ||
13:00 | Rzeszów - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 13:40 | ||
13:25 | Ropczyce - Dw. PKS stan BP Batory ul. Zielona | 13:20 | ||
13:50 | Dębica - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 12:50 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
10:50 | Lubaczów - Dw. PKS | 16:00 | ||
00:00 | Jarosław - PRZESIADKA | 00:00 | ||
11:00 | Przemyśl - ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA | 15:45 | ||
11:45 | Jarosław - Dworzec PKP | 15:00 | ||
12:05 | Przeworsk - Dw. PKS | 14:40 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
11:30 | Kraśnik - Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo/pl. Surdackiego) | 15:40 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
08:30 | Tomaszów Lub. - Dworzec PKS st.7 | 17:20 | ||
10:25 | Janów Lub. - Dworzec PKS | 15:30 | ||
13:45 | Mielec - Parking obok Dworca PKS | 12:40 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
08:40 | Hrubieszów - parking przy Stokrotce | 17:30 | ||
09:40 | Zamość - dw. PKS st. 1 | 16:40 | ||
10:10 | Krasnystaw - Dworzec PKP | 16:10 | ||
10:40 | Chełm - Dworzec PKS | 15:40 | ||
12:00 | Lublin - dw. PKS st. 0 | 14:25 | ||
13:00 | Puławy - dw. PKS st. 8 | 13:25 | ||
00:00 | Opole - PRZESIADKA | 00:00 | ||
przyjazd:Pon,Wto,Pią,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Śro,Czw,Pią,Sob,Nie | ||||
06:10 | Göttingen - Berliner Str. Instytut Zoologiczny | 21:00 | ||
07:00 | Kassel - Bahnhof Wilhelmshöhe | 20:20 | ||
08:25 | Paderborn - ZOB przy Hbf | 18:30 | ||
09:10 | Soest - Hbf Brüder-Wolburger-Wallstr. | 17:35 | ||
09:45 | Unna - ZOB Bahnhofstr. przy Hbf | 17:00 | ||
10:40 | Hagen - Hbf am Hauptbahnhof | 16:00 | ||
11:20 | Olpe - Bahnhof ZOB | 15:15 | ||
11:50 | Siegen - Volksbank Berliner Str. | 14:45 | ||
wyjazd:Pon,Wto,Pią,Sob,Nie |