05 POLSKA - ANGLIA
Rozkład ważny od dnia 01.04.2014r.
Połączenie realizowane przez POLONIA TRANSPORT oraz SINDBAD ALBATROS
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
05:30 | Sanok - Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3 | 20:50 | ||
06:20 | Krosno - Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe | 20:00 | ||
07:00 | Jasło - Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera | 19:15 | ||
07:20 | Biecz - przystanek MZK/PKS - Rynek | 18:55 | ||
07:50 | Gorlice - dawny Dworzec PKP, ul. Bardiowska 4 | 18:25 | ||
08:15 | Grybów - przystanek autobusowy, ul. Topolowa | 18:00 | ||
08:45 | Nowy Sącz - Dworzec PKS | 17:30 | ||
09:20 | Limanowa - Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur | 16:55 | ||
10:00 | Mszana Dolna - Dworzec PKS | 16:15 | ||
10:40 | Myślenice - Dworzec PKS, ul. Słoneczna | 15:45 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
07:30 | Mielec - Parking obok Dworca PKS | 19:30 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
05:30 | Przemyśl - ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA | 21:20 | ||
06:05 | Jarosław - Dworzec PKP | 20:50 | ||
06:25 | Przeworsk - Dw. PKS | 20:30 | ||
07:30 | Rzeszów - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 19:40 | ||
07:50 | Ropczyce - Dworzec PKS | 19:20 | ||
08:15 | Dębica - Dworzec PKP | 18:55 | ||
09:00 | Tarnów - Dworzec PKS, ul. Dworcowa, stanowisko międzynarodowe | 18:10 | ||
09:25 | Brzesko - ul. Uczestników Ruchu Oporu | 17:45 | ||
09:40 | Bochnia - Pl. Pułaskiego - przystanek MPK | 17:30 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
11:00 | Bielsko-Biała - Dworzec PKS, dolna płyta, ul.Warszawska | 16:15 | ||
11:40 | Pszczyna - plac za Kauflandem ul. Broniewskiego | 15:45 | ||
12:10 | Żory - Dworzec PKS | 15:20 | ||
12:30 | Rybnik - Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1 | 14:55 | ||
wyjazd:Wto,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
11:00 | Kraków - RDA - stan górne, ul. Bosacka | 16:30 | ||
12:10 | Katowice - ul. Piotra Skargi PKS | 15:20 | ||
12:25 | Chorzów - Plac Powstańców Śląskich | 15:05 | ||
12:40 | Bytom - Plac Wolskiego 1, stan. przy dworcu autobusowym obok PKP | 14:50 | ||
13:00 | Zabrze - Plac Warszawski | 14:35 | ||
13:15 | Gliwice - PKS, ul. Pionierów 8, stanowisko komunikacji międzynarodowej | 14:10 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
10:45 | Kędzierzyn Koźle - Dworzec PKS Koźle, ul. 24 Kwietnia, stanowisko 4 | 16:20 | ||
11:05 | Głogówek - Dworzec PKS | 16:00 | ||
11:45 | Prudnik - Dworzec PKS, stanowisko 4 | 15:30 | ||
12:15 | Nysa - Dworzec PKS, stanowisko 11 | 15:00 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
12:45 | Kłodzko - PKS stan. nr 1 | 15:00 | ||
13:25 | Ząbkowice Śl. - Dworzec PKP | 14:15 | ||
14:05 | Dzierżoniów - Parking przy PKS, ul. Batalionów Chłopskich | 13:45 | ||
14:35 | Świdnica - ul. Spacerowa st. nr 2 | 13:00 | ||
15:05 | Wałbrzych - ul. Wrocławska 144, stacja Lotos | 12:30 | ||
15:25 | Strzegom - Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa | 12:10 | ||
15:45 | Jawor - Dworzec PKP | 11:45 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
13:30 | Opole - Dworzec PKS | 13:50 | ||
14:20 | Brzeg - Dworzec PKS | 13:00 | ||
14:40 | Oława - Dworzec PKS, stanowisko międzynarodowe | 12:40 | ||
15:15 | Wrocław - Dworzec PKS, peron 4 | 12:00 | ||
16:30 | Legnica - Dworzec PKS | 10:45 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
09:15 | Radomsko - Dworzec PKS | 17:15 | ||
10:15 | Częstochowa - Dworzec PKS, stanowisko 13 | 16:30 | ||
11:15 | Oleśno - przystanek, ul. Sądowa, przy Dworcu PKS | 15:30 | ||
11:45 | Kluczbork - Dworzec PKS | 15:00 | ||
12:30 | Kępno - Dworzec PKS stan. 1 Broniewskiego | 14:15 | ||
13:20 | Ostrów Wlkp. - Dworzec PKS | 13:30 | ||
14:00 | Krotoszyn - Dworzec PKS | 12:45 | ||
15:30 | Leszno - Dworzec PKP | 11:30 | ||
16:30 | Głogów - Dworzec PKP | 10:50 | ||
17:15 | Nowa Sól - Dworzec PKS | 10:15 | ||
17:45 | Zielona Góra - Dworzec PKS | 09:45 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
07:15 | Stalowa Wola - Dworzec PKS | 20:45 | ||
07:50 | Tarnobrzeg - parking przy Dworcu PKS | 20:10 | ||
08:15 | Sandomierz - parking przed Dworcem PKP | 19:45 | ||
09:15 | Ostrowiec Św. - stacja benzynowa STATOIL ul. Zagłoby 2 | 18:45 | ||
09:45 | Starachowice - Dworzec Zachodni PKS | 18:15 | ||
10:15 | Skarżysko Kam. - zatoka MKS, ul. Niepodległości | 17:45 | ||
11:00 | Kielce - Dworzec PKS | 17:00 | ||
12:30 | Piotrków Tryb. - Dworzec PKS, st.1,2 | 15:30 | ||
13:30 | Zduńska Wola - Dworzec PKS ul. Juliusza | 14:30 | ||
14:00 | Sieradz - Dworzec PKS | 14:00 | ||
15:00 | Kalisz - Dworzec PKS, stanowisko 12 (wejście od ul. Podmiejskiej) | 13:00 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Śro,Pią,Sob | ||||
06:30 | Hrubieszów - parking przy Stokrotce | 20:50 | ||
wyjazd:Czw,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Śro,Sob | ||||
07:30 | Biłgoraj - Dworzec PKS | 20:00 | ||
08:10 | Janów Lub. - Dworzec PKS | 19:30 | ||
08:40 | Kraśnik - Dworzec PKS | 19:00 | ||
wyjazd:Wto,Sob | ||||
przyjazd:Pon,Pią,Sob | ||||
06:40 | Tomaszów Lub. - Dworzec PKS st.7 | 20:30 | ||
wyjazd:Wto,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
07:30 | Zamość - Dworzec PKS | 20:00 | ||
08:00 | Krasnystaw - Dworzec PKP | 19:30 | ||
08:40 | Chełm - Dworzec PKS | 19:00 | ||
10:00 | Lublin - Dworzec PKS Al. 1000-lecia | 18:00 | ||
10:55 | Puławy - przystanek Polski Express - zatoka obok Dworca PKS | 17:00 | ||
12:00 | Radom - Dworzec PKS | 16:00 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Sob | ||||
07:15 | Biała Podlaska - Hotel "Delfin", Al. Jana Pawła II | 19:45 | ||
08:30 | Siedlce - przystanek MPK przy Dworcu PKP | 18:45 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
10:45 | Warszawa - Dworzec Zachodni PKS, stanowiska 10/11 | 16:30 | ||
12:00 | Łowicz - Dworzec PKS | 15:20 | ||
13:20 | Łódź - Dworzec PKP Łódź Kaliska - stanowisko SINDBAD przed wejściem głównym | 14:30 | ||
14:40 | Koło - stacja paliw Polmax, ul. Sienkiewicza 88 | 13:25 | ||
15:15 | Konin - Terminal międzynarodowy przy Dworcu PKP | 12:40 | ||
16:55 | Poznań - Dworzec przy Galerii Poznań City Center, stan. 13-19 | 11:00 | ||
18:45 | Świebodzin - parking przy stacji paliw A2A3 | 09:00 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
06:30 | Białystok - Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 10, st. 9 | 22:00 | ||
07:45 | Łomża - Przystanek MPK przy Sikorskiego i Al. Legionów | 20:45 | ||
08:30 | Ostrołęka - Dworzec PKS | 19:45 | ||
10:00 | Ciechanów - Dworzec PKS, ul. Sienkiewicza | 18:15 | ||
11:30 | Płock - Dworzec PKS, ul. Dworcowa | 16:30 | ||
12:30 | Włocławek - Dworzec PKS st.9 | 15:30 | ||
13:40 | Toruń - Dworzec PKP Toruń Miasto przy Pl. 18 Stycznia 4 | 14:20 | ||
14:30 | Inowrocław - Dworzec PKS | 13:30 | ||
15:30 | Gniezno - Dworzec PKS | 12:30 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
04:30 | Suwałki - PGK, ul. Utrata | 23:00 | ||
05:10 | Augustów - Motel ul. Mazurska 4 | 22:20 | ||
06:00 | Ełk - Dworzec PKS stanowisko 1 | 21:30 | ||
07:00 | Giżycko - parking przy biurze ORBIS | 20:30 | ||
07:30 | Kętrzyn - Dworzec PKS, stan. 2 | 20:00 | ||
08:05 | Mrągowo - Dworzec PKS - ul. Kolejowa | 19:25 | ||
08:40 | Biskupiec - parking obok Dworca PKS | 18:50 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
09:30 | Olsztyn - Dworzec PKS st. 11 | 18:00 | ||
10:25 | Ostróda - Dworzec PKS - stanowisko 9 | 17:05 | ||
11:15 | Iława - Dworzec PKS | 16:15 | ||
12:30 | Grudziądz - Dworzec PKP, stan. autokarów międzynarodowych | 15:00 | ||
13:00 | Świecie - Dworzec PKS | 14:30 | ||
13:45 | Bydgoszcz - dw. PKS st. 18/19 | 13:45 | ||
14:15 | Nakło nad Notecią - Dworzec PKS, stan. 4,5 | 13:10 | ||
15:15 | Piła - Dworzec PKS | 12:10 | ||
15:55 | Wałcz - Dworzec PKS, stan. 4 | 11:30 | ||
18:00 | Gorzów Wlkp. - Dworzec PKS | 09:30 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
08:15 | Elbląg - Dworzec PKS | 18:30 | ||
09:00 | Malbork - dawny PKS- zatoka obok cukrowni | 17:45 | ||
09:30 | Tczew - przystanek przy Dworcu PKP, st. 12. | 17:15 | ||
10:30 | Gdańsk - Dworzec PKS, ul. 3 Maja st. 11 | 16:30 | ||
11:20 | Gdynia - dworzec PKS, st. przy poczcie | 15:40 | ||
11:50 | Wejherowo - Przystanek MZK przy C.H. Kaszuby | 15:10 | ||
12:30 | Lębork - Dworzec PKP | 14:30 | ||
13:30 | Słupsk - Dworzec PKP | 13:30 | ||
14:10 | Sławno - stacja paliw OKTAN, ul. Gdańska | 12:50 | ||
15:00 | Koszalin - Dworzec PKS, stanowisko 3 | 12:00 | ||
16:30 | Nowogard - stacja Orlen, ul. 3-go Maja 27 | 11:00 | ||
17:30 | Szczecin - przyst. MPK przy głównym wejściu Dworca PKP | 10:00 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
20:00 | Słubice - Port Świecko, Świecko 39 | 08:00 | ||
wyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
08:30 | Dover - parking przed terminalem odpraw promowych | 17:00 | ||
09:00 | Maidstone - Maidstone Service- Jct.8 M20 | 16:30 | ||
11:00 | Londyn - Victoria Coach Station - przyjazdy - Arrivals - Wyjazdy- Departures st. 19,20 | 15:30 | ||
13:00 | Luton - Railway Station- Station Road | 13:25 | ||
14:00 | Northampton - zatoka autobusowa przy skrzyżowaniu Lady's Lane i Victoria Street | 12:20 | ||
wyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
przyjazd:Wto,Czw,Nie | ||||
14:30 | Wellingborough - Bus Stop przy Church St | 11:55 | ||
14:50 | Kettering - Kettering Parkway Bus Stop przy Centrum Handlowym Tesco | 11:30 | ||
15:15 | Peterborough - Queensgate Bus Station, stanowisko 20 | 11:00 | ||
16:15 | Boston - Railway Station | 10:00 | ||
17:00 | Lincoln - Lincoln Unit Square, obok parkingu piętrowego | 09:00 | ||
17:45 | Scunthorpe - Railway Station, Station Road | 08:15 | ||
18:30 | Hull - Ferensway przy Holiday Inn Express | 07:30 | ||
wyjazd:Pon,Śro,Sob | ||||
przyjazd:Czw,Sob,Nie | ||||
13:00 | Oxford - Oxpens Coach Park przy Oxpens Road | 12:30 | ||
14:15 | Birmingham - Paradise Circus Parking przy rondzie Paradise Circus Qeensway | 10:50 | ||
wyjazd:Śro,Pią,Sob | ||||
przyjazd:Nie | ||||
14:45 | Wolverhampton - Bus Station, Pipers Row | 10:00 | ||
wyjazd:Sob | ||||
przyjazd:Czw,Sob,Nie | ||||
15:30 | Stoke On Trent - Railway Station - Station Road | 09:30 | ||
16:45 | Manchester - Chorlton Street przy Coach Station | 08:15 | ||
wyjazd:Śro,Pią,Sob | ||||
przyjazd:Sob | ||||
17:45 | Liverpool - Fraseer Street obok Coach Norhon Station | 07:00 | ||
wyjazd:Sob | ||||
przyjazd:Nie | ||||
17:30 | Preston - Bus Station przy Carlisle St, stanowisko 21 | 07:00 | ||
18:00 | Lancaster - Bus Station | 06:00 | ||
19:30 | Carlisle - Bus Station pętla autobusowa od Lonsdale ST | 05:00 | ||
22:00 | Glasgow - Buchanan Bus Station stanowisko 55 - Killermont St | 02:30 | ||
23:00 | Edinburgh - Edynburg Bus Station stanowiska 15, 16, 17, 18, dojazd od Andrew St/Clyde St | 01:30 | ||
23:55 | Perth - Bus Station - Leonard St. | 00:30 | ||
00:20 | Dundee - Bus Station - Seagate, (przy wejściu zatoczka Bus) | 23:30 | ||
01:00 | Aberdeen - Bus Station - Guild St. | 22:00 | ||
wyjazd:Śro | ||||
przyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
13:30 | Coventry - Zatoka przy Fairfax Street | 12:15 | ||
wyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
przyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
14:00 | Leicester - St Margarets Bus Station, bay 2 | 11:30 | ||
wyjazd:Pon,Śro,Sob | ||||
przyjazd:Wto,Czw,Nie | ||||
15:00 | Nottingham - Railway Station- Station Street | 10:40 | ||
16:00 | Sheffield - Meadowhall - Coach Park | 09:35 | ||
16:45 | Doncaster - South Bus Station Bay C7 | 09:00 | ||
17:30 | Leeds - zatoka autobusowa naprzeciw Jobcentre Plus, 150m od Metro Bus Station | 08:15 | ||
18:15 | Bradford - Polish Club, Shearbridge Road | 07:15 | ||
wyjazd:Pon,Śro,Sob | ||||
przyjazd:Wto,Czw,Sob,Nie | ||||
13:00 | Slough - vis a vis Polish Church Farnham Road | 13:00 | ||
13:45 | Reading - Bus Stop Calcot Savacentre JCT 12 M4 | 12:20 | ||
14:45 | Swindon - Bus Station Bays 19/20 | 11:30 | ||
15:30 | Gloucester - Station Road, Clarence Street | 10:25 | ||
15:45 | Bristol - 34-38 Bond Street przed sklepem Blacks Outdoor | 09:20 | ||
wyjazd:Pon,Śro,Pią,Sob | ||||
przyjazd:Wto,Sob | ||||
16:30 | Newport - Railway Station - Queensway | 08:30 | ||
17:00 | Cardiff - Gorsedd Garden Rd naprzeciwko National Museum | 08:10 | ||
19:00 | Swansea - Róg Albert Row i Wellington Street przy TESCO | 06:15 | ||
18:30 | Llanelli - Railway Station Great Western Crescent | 06:45 | ||
wyjazd:Śro,Sob | ||||
przyjazd:Czw,Nie | ||||
17:30 | Exeter - Bus Station - Paris Street | 07:45 | ||
wyjazd:Pon,Pią | ||||
przyjazd:Nie | ||||
18:15 | Torquay - Coach Station - Lymington Road | 07:00 | ||
wyjazd:Pią | ||||
przyjazd:Czw,Nie | ||||
19:00 | Plymouth - Brentonside Bus Station | 06:15 | ||
wyjazd:Pon,Pią | ||||
przyjazd:Wto,Czw,Nie | ||||
13:30 | Brighton - Pool Valley Coach Stadion | 11:30 | ||
15:00 | Portsmouth - The Hard Interchange | 10:00 | ||
15:45 | Southampton - Overline House, Blechynden Terrace | 09:15 | ||
16:30 | Bournemouth - Travel Interchange - Holdenhurst Road | 08:15 | ||
wyjazd:Pon,Śro,Sob |