12 Polska-Niemcy
Rozkład ważny od dnia 01.04.2014r.
wyjazd:Pon,Wto,Śro,Czw,Pią,Sob,Nie | ||||
09:40 | Zamość - dw. PKS st. 1 | 16:40 | ||
10:10 | Krasnystaw - Dworzec PKP | 16:10 | ||
10:40 | Chełm - Dworzec PKS | 15:40 | ||
12:00 | Lublin - Dworzec PKS Al. 1000-lecia | 14:25 | ||
12:00 | Puławy - dw. PKS st. 8 | 14:25 | ||
14:10 | Radom - Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego, stanowisko 20 | 12:40 | ||
17:15 | Radomsko - Dworzec PKS | 09:15 | ||
18:10 | Częstochowa - Dworzec PKS, stanowisko 13 | 08:10 | ||
19:00 | Lubliniec - Dworzec PKS | 07:45 | ||
00:00 | Opole - PRZESIADKA | 00:00 | ||
10:55 | Nisko - Plac Wolności | 15:00 | ||
11:30 | Stalowa Wola - Parking Automobilklubu przy ul. Okulickiego | 14:50 | ||
12:15 | Kolbuszowa - Vis a Vis dworca PKP | 14:25 | ||
13:00 | Rzeszów - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 13:40 | ||
13:25 | Ropczyce - Dw. PKS stan BP Batory ul. Zielona | 13:20 | ||
13:50 | Dębica - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 12:50 | ||
14:40 | Tarnów - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 12:00 | ||
15:10 | Brzesko - Dw. PKS st. 3 | 11:30 | ||
15:30 | Bochnia - Przyst. Aut. przy PKP | 11:00 | ||
16:45 | Kraków - RDA - stan górne, ul. Bosacka | 09:40 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
10:50 | Lubaczów - Dw. PKS | 16:00 | ||
00:00 | Jarosław - PRZESIADKA | 00:00 | ||
11:00 | Przemyśl - ul. Czarneckiego | 15:45 | ||
11:45 | Jarosław - Dworzec PKP | 15:00 | ||
12:05 | Przeworsk - Dw. PKS | 14:40 | ||
17:10 | Olkusz - Zatoka MPK przy skrzyżowaniu z ul. Rabsztyńską | 09:20 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
09:45 | Lesko - plac przy dw. PKS | 15:55 | ||
10:15 | Sanok - Dworzec PKP, ul. Dworcowa 4 | 15:25 | ||
11:15 | Krosno - plac przed dw. PKP | 14:30 | ||
11:20 | Krosno - dworzec PKS | 14:25 | ||
11:45 | Jasło - ul. Metzegera, przyst. nad przejściem podziemnym | 14:10 | ||
12:05 | Biecz - przystanek MZK/PKS - Rynek | 13:50 | ||
12:35 | Gorlice - dawny Dworzec PKP, ul. Bardiowska 4 | 13:20 | ||
13:05 | Grybów - stacja benzynowa ORLEN, ul.Sośnie Dolne 18a | 12:50 | ||
14:00 | Nowy Sącz - Dworzec PKS - stan. 5 Pl. Dąbrowskiego | 11:55 | ||
14:45 | Limanowa - Dworzec autobusowy, stan. nr 1 - B.T. LimaTur | 11:10 | ||
15:20 | Mszana Dolna - Parking przy dworcu PKS vis a vis Tesco | 10:40 | ||
15:50 | Myślenice - Dworzec PKS, ul. Słoneczna | 10:10 | ||
17:30 | Chrzanów - Dworzec PKS ul. Zielona | 09:10 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
08:00 | Biała Podlaska - Hotel "Delfin", Al. Jana Pawła II | 19:10 | ||
08:30 | Międzyrzecz Podlaski - Dworzec PKS | 18:40 | ||
09:10 | Radzyń Podlaski - Autobusowy Punkt Obsługi Pasażera | 18:00 | ||
10:00 | Lubartów - Przystanek autobusowy przy DH Jubilat | 17:10 | ||
11:30 | Kraśnik - Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo/pl. Surdackiego) | 15:40 | ||
12:45 | Ostrowiec Św. - Dworzec PKS | 14:25 | ||
13:20 | Starachowice - Dw. PKS | 13:50 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
13:50 | Skarżysko Kam. - przystanek międzynarodowy nr 6, obok dw. PKP | 13:20 | ||
15:00 | Kielce - Czarnowska, Dw. PKS - stanowisko międzynarodowe nr 18 | 11:45 | ||
15:40 | Jędrzejów - Przystanek MPK - Rynek | 11:00 | ||
16:20 | Szczekociny - Dworzec PKS | 10:15 | ||
17:10 | Zawiercie - Przystanek MZK, ul. Sikorskiego naprzeciw stacji paliw BP | 09:30 | ||
18:20 | Tarnowskie Góry - Przystanek MPK przy Dw. PKP stan. międz. | 08:30 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
08:30 | Tomaszów Lub. - Dworzec PKS st.7 | 17:20 | ||
10:25 | Janów Lub. - Dworzec PKS | 15:30 | ||
12:00 | Sandomierz - parking przed Dworcem PKP | 14:20 | ||
12:30 | Tarnobrzeg - parking przy Dworcu PKS | 13:40 | ||
13:45 | Mielec - Parking obok Dworca PKS | 12:40 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
15:00 | Sucha Beskidzka - Dworzec autobusowy | 11:15 | ||
15:40 | Wadowice - Dworec PKS ul. Piłsudskiego | 10:40 | ||
16:00 | Andrychów - Dworzec autobusowy przy ul. Krakowskiej | 10:10 | ||
16:20 | Kęty - Dworzec PKS, stanowisko 8 | 09:50 | ||
16:30 | Żywiec - Dworzec PKP | 10:00 | ||
17:15 | Bielsko-Biała - Dworzec PKS, dolna płyta, ul.Warszawska | 09:20 | ||
17:45 | Pszczyna - dworzec PKS | 09:00 | ||
18:15 | Tychy - Zatoka vis a vis Hotelu Tychy | 08:30 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
18:15 | Tworóg - przystanek PKS | 08:25 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
19:10 | Pyskowice - Rynek przyst. PKS | 07:50 | ||
19:35 | Zawadzkie - Dworzec PKP | 07:30 | ||
19:45 | Jemielnica - Przystanek PKS | 07:15 | ||
00:00 | Strzelce Opolskie - PRZESIADKA | 00:00 | ||
08:40 | Hrubieszów - parking przy Stokrotce | 17:30 | ||
08:40 | Białystok - Dworzec PKS, ul. Bohaterów Monte Cassino 10, st. 9 | 17:20 | ||
10:05 | Łomża - Przystanek, pl. Niepodległości | 16:00 | ||
10:50 | Ostrołęka - Dworzec PKS | 15:10 | ||
12:10 | Ostrów Mazowiecki - Dworzec PKS | 14:10 | ||
12:50 | Wyszków - Dworzec PKS | 13:30 | ||
14:30 | Warszawa - Dworzec PKS W-wa Zachodnia | 11:50 | ||
16:50 | Piotrków Tryb. - Dworzec PKS, st.1,2 | 09:40 | ||
19:20 | Dobrodzień - Dworzec PKS, ul. Solna | 07:25 | ||
00:00 | Opole - PRZESIADKA | 00:00 | ||
15:00 | Łódź - Pl. Niepodległości, przystanek PKS | 11:00 | ||
15:40 | Łódź - Dw. PKP Łódź Kaliska | 10:50 | ||
17:05 | Sieradz - Dworzec PKS | 09:35 | ||
17:55 | Wieluń - Dworzec PKS | 08:40 | ||
18:20 | Praszka - Rynek, Pl. Grunwaldzki | 08:10 | ||
18:30 | Gorzów Śląski - ul. Wojska Polskiego | 08:00 | ||
18:55 | Kluczbork - Dworzec PKS, przystanek dla wysiadających | 07:30 | ||
19:15 | Oleśno - przystanek, ul. Sądowa, przy Dworcu PKS | 07:00 | ||
00:00 | Opole - PRZESIADKA | 00:00 | ||
15:45 | Skoczów - Dworzec PKS st. 5 | 10:30 | ||
16:05 | Cieszyn - parking przy ul. Hajduka (pod wiaduktem) | 10:15 | ||
16:45 | Jastrzębie Zdrój - Dworzec PKM, ul. Arki Bożka | 09:30 | ||
17:05 | Wodzisław Śląski - Dworzec PKS, ul. Targowa | 09:15 | ||
17:35 | Rybnik - Dworzec MPK ul. Budowlanych 6 | 08:45 | ||
18:15 | Racibórz - Dworzec PKS, stanowisko 9 | 08:15 | ||
19:00 | Kędzierzyn Koźle - Dworzec PKS Koźle, ul. 24 Kwietnia, stanowisko 4 | 07:30 | ||
19:35 | Krapkowice - stacja PKN Orlen ul. Prudnicka | 07:00 | ||
00:00 | Opole - PRZESIADKA | 00:00 | ||
08:30 | Giżycko - Parking, ul. Dąbrowskiego | 18:40 | ||
09:15 | Kętrzyn - ul. Pocztowa, parking przy Cmentarzu Komunalnym | 17:55 | ||
09:55 | Mrągowo - dworzec PKS, ul. Kolejowa, stan. nr 1 | 16:40 | ||
11:10 | Olsztyn - Dworzec PKS | 15:25 | ||
12:10 | Ostróda - Dworzec PKS, stan. nr 8 | 14:25 | ||
13:25 | Brodnica - Stacja Paliw 'Orlen', ul. Sikorskiego | 13:10 | ||
14:50 | Toruń - Dworzec autobusowy, pl. 18 Stycznia (przed Dworcem PKP) | 11:45 | ||
15:45 | Inowrocław - Dworzec PKS, stanowisko 1 | 10:50 | ||
17:15 | Konin - dw. PKP terminal autobusowy | 09:20 | ||
18:30 | Kalisz - Dworzec PKS, stanowisko 12 (wejście od ul. Podmiejskiej) | 08:05 | ||
19:20 | Ostrów Wlkp. - Dworzec PKS | 07:15 | ||
20:20 | Ostrzeszów - stacja benzynowa STATOIL, ul. Sikorskiego | 06:35 | ||
20:25 | Kępno - Dworzec PKS stan. 1 Broniewskiego | 06:10 | ||
21:25 | Oleśnica - Dworzec PKS stan. 5, ul. Rzemieślnicza | 05:10 | ||
00:00 | Wrocław - PRZESIADKA | 00:00 | ||
18:30 | Głogówek - Dworzec PKS | 08:00 | ||
19:00 | Prudnik - Dworzec PKP | 07:30 | ||
19:45 | Nysa - Dworzec PKS, stanowisko 11 | 06:45 | ||
20:15 | Grodków - Dworzec autobusowy | 06:15 | ||
20:50 | Brzeg - Dworzec PKS | 05:40 | ||
21:10 | Oława - Dworzec PKS, stanowisko międzynarodowe | 05:20 | ||
00:00 | Wrocław - PRZESIADKA | 00:00 | ||
10:20 | Gdańsk - ul. 3-maja przyst. kom. miejskiej obok dworca PKS | 15:45 | ||
11:10 | Tczew - Al. Zwyciestwa - dawny PKS | 15:10 | ||
12:35 | Grudziądz - parking przy dw. PKP, ul.Dworcowa | 13:35 | ||
13:10 | Świecie - ul. Wojska Polskiego, przyst. kom. miejskie na przeciw dw. PKS | 13:00 | ||
14:15 | Bydgoszcz - Dworzec PKS, stanowisko 16 i 17 | 12:05 | ||
16:40 | Piła - ul. Zygmunta Starego, przyst. kom. miejskiej na przeciw dw. PKS i PKP | 10:05 | ||
17:45 | Gniezno - Stacja paliw Lotos (przy McDonald's) - ul. Żwirki i Wigury 32 | 08:50 | ||
19:00 | Poznań - Dworzec przy Galerii Poznań City Center, stan. 13-19 | 07:55 | ||
20:45 | Leszno - Stacja paliw 'Lotos' - naprzeciwko lotniska | 06:05 | ||
21:35 | Głogów - Dw. PKS | 05:10 | ||
22:20 | Lubin - Dw. PKS | 04:30 | ||
00:00 | Legnica - PRZESIADKA (stacja Shell) | 00:00 | ||
19:50 | Kłodzko - PKS stan. nr 1 | 07:15 | ||
20:20 | Ząbkowice Śl. - przystanek MZK, ul. Niepodległości | 06:45 | ||
20:45 | Dzierżoniów - Parking koło młyna | 06:20 | ||
21:10 | Świdnica - ul. Kolejowa, przystanek PKS , st. 1 | 05:55 | ||
21:40 | Wałbrzych - ul. Wrocławska 144, stacja Lotos | 05:25 | ||
21:50 | Świebodzice - Plac Dworcowy, przystanek autobusowy | 05:15 | ||
22:20 | Strzegom - Stacja Paliw 'Orlen' Aleja Wojska Polskiego | 04:45 | ||
22:45 | Jawor - Dworzec PKS, ul. Dworcowa | 04:20 | ||
00:00 | Legnica - PRZESIADKA (stacja Shell) | 00:00 | ||
12:20 | Słupsk - dw. PKS st. 19 | 14:15 | ||
13:40 | Koszalin - dw. PKS st. 12 | 13:00 | ||
14:40 | Kołobrzeg - Dworzec autobusowy Veolia, stanowisko 1 | 12:00 | ||
17:25 | Szczecin - Dworzec PKS, stanowsko odjazdowe 1a | 09:20 | ||
19:40 | Gorzów Wlkp. - Dworzec PKS | 07:05 | ||
20:30 | Międzyrzecz - Przystanek przy pl. Powstańców Wlkp. | 06:10 | ||
22:00 | Zielona Góra - Dworzec PKS | 05:05 | ||
22:30 | Nowa Sól - Dworzec PKS | 04:20 | ||
23:00 | Szprotawa - Dworzec PKS | 03:40 | ||
00:00 | Krzywa - PRZESIADKA | 00:00 | ||
22:20 | Jelenia Góra - Dworzec PKS, ul. St. Międzynarodowe | 05:00 | ||
23:00 | Lwówek Śląski - Przystanek PKS | 04:20 | ||
00:00 | Krzywa - PRZESIADKA | 00:00 | ||
17:45 | Katowice - ul. Piotra Skargi PKS | 09:00 | ||
18:00 | Chorzów - ul.Mościckiego - przyst. przy Placu AKS (obok Carrefour) | 08:45 | ||
18:15 | Bytom - Plac Wolskiego 1, stan. przy dworcu autobusowym obok PKP | 08:30 | ||
18:35 | Zabrze - Dworzec MPK, ul. Goethego | 08:05 | ||
19:15 | Gliwice - przyst. kom. międzynar. ul. Bojkowska 37/Kopalniana (Nowe Gliwice) | 07:30 | ||
20:00 | Strzelce Opolskie - Dworzec PKS ul. Powstańców Śl. 26 | 07:00 | ||
20:45 | Opole - dworzec PKP, ul.Krakowska 48 | 06:00 | ||
22:15 | Wrocław - Dworzec PKS, ul. Sucha peron 3 | 04:30 | ||
23:15 | Legnica - Stacja benz. Lotos, ul. Nowodworska 30a | 03:40 | ||
23:55 | Bolesławiec - Dworzec PKP | 02:55 | ||
00:45 | Zgorzelec - stacja benzynowa Orlen /obok Reala/ ul.Słowiańska 1 | 02:10 | ||
przyjazd:Pon,Wto,Śro,Czw,Pią,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Wto,Śro,Czw,Pią,Sob,Nie | ||||
06:00 | Fulda - Busbahnhof (ZOB), St. 'Reisebusse' | 20:35 | ||
07:10 | Hanau - Hauptbahnhof | 19:20 | ||
08:20 | Frankfurt Am Main - Hbf Südseite- przyst. autobusowy przy Stuttgarterst. (róg Pforzheimerstr.) | 18:30 | ||
08:55 | Darmstadt - Hauptbahnhof West an dem Zweifallorweg | 17:40 | ||
09:35 | Mannheim - Busbahnhof (ZOB) Heinrich-von-Stephan Str. | 16:45 | ||
09:55 | Heidelberg - Hauptbahnhof Kurfurten-Anlage | 16:10 | ||
10:40 | Karlsruhe - Hauptbahnhof (tył dworca) parking przy Schwarzwalder Str. | 15:30 | ||
11:10 | Rastatt - Hauptbahnhof, stanowisko 4 | 15:00 | ||
11:30 | Baden-Baden - Hauptbahnhof DB | 14:30 | ||
12:20 | Kehl - Busbahnhof / Hbf | 13:35 | ||
12:35 | Strasbourg - Rue du Maréchal Lefebvre, naprzeciw Salonu Citroen | 13:20 | ||
wyjazd:Pon,Wto,Śro,Czw,Pią,Sob,Nie |