14 Polska-Niemcy
Rozkład ważny od 01.11.2012r.
wyjazd:Pon,Wto,Śro,Czw,Pią,Sob,Nie | ||||
09:40 | Zamość - dw. PKS st. 1 | 16:40 | ||
10:10 | Krasnystaw - Dworzec PKP | 16:10 | ||
10:40 | Chełm - Dworzec PKS | 15:40 | ||
12:00 | Lublin - Dworzec PKS Al. 1000-lecia | 14:25 | ||
13:00 | Puławy - dw. PKS st. 8 | 13:25 | ||
00:00 | Opole - PRZESIADKA | 00:00 | ||
10:55 | Nisko - Plac Wolności | 15:00 | ||
11:30 | Stalowa Wola - Parking Automobilklubu przy ul. Okulickiego | 14:50 | ||
12:15 | Kolbuszowa - Vis a Vis dworca PKP | 14:25 | ||
13:00 | Rzeszów - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 13:40 | ||
13:25 | Ropczyce - Dw. PKS stan BP Batory ul. Zielona | 13:20 | ||
13:50 | Dębica - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 12:50 | ||
14:40 | Tarnów - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 12:00 | ||
15:10 | Brzesko - Dworzec PKS ul. Dworcowa | 11:30 | ||
15:30 | Bochnia - Przyst. Aut. przy PKP | 11:00 | ||
16:45 | Kraków - Regionalny Dw. Autobusowy ul. Bosacka 18 - płyta górna | 09:40 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
10:50 | Lubaczów - Dw. PKS | 16:00 | ||
00:00 | Jarosław - PRZESIADKA | 00:00 | ||
11:00 | Przemyśl - ul. Czarneckiego | 15:45 | ||
11:45 | Jarosław - Dworzec PKP | 15:00 | ||
12:05 | Przeworsk - Dw. PKS | 14:40 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
11:30 | Kraśnik - Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo/pl. Surdackiego) | 15:40 | ||
12:45 | Ostrowiec Św. - Dworzec PKS | 14:25 | ||
13:20 | Starachowice - Dw. PKS | 13:50 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
13:50 | Skarżysko Kam. - przystanek międzynarodowy nr 6, obok dw. PKP | 13:20 | ||
15:00 | Kielce - Czarnowska, Dw. PKS - stanowisko międzynarodowe nr 18 | 11:45 | ||
15:40 | Jędrzejów - Przystanek MPK - Rynek | 11:00 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
08:30 | Tomaszów Lub. - Dworzec PKS st.7 | 17:20 | ||
10:25 | Janów Lub. - Dworzec PKS | 15:30 | ||
12:00 | Sandomierz - parking przed Dworcem PKP | 14:20 | ||
12:30 | Tarnobrzeg - parking przy Dworcu PKS | 13:40 | ||
13:45 | Mielec - Parking obok Dworca PKS | 12:40 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
08:40 | Hrubieszów - parking przy Stokrotce | 17:30 | ||
przyjazd:Pon,Wto,Śro,Czw,Pią,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Wto,Śro,Czw,Pią,Sob,Nie | ||||
02:30 | Berlin - Zentral Omnibus Bahnhof - Am Frunktum | 23:45 | ||
06:00 | Hamburg - ZOB - Adenauralle 78 | 20:00 | ||
07:45 | Bremen - ZOB, Breitenweg, stan 6-7 | 18:00 | ||
00:00 | Bremerhaven - BismarckStrasse/Frühlingstrasse, P+R Parkplatz w pobliżu Hbf | 16:45 | ||
08:30 | Oldenburg - Zentral Omnibusbahnhof stan. 1A | 16:15 | ||
09:45 | Leer - Zentral Omnibusbahnhof stan. 1A | 14:45 | ||
10:50 | Groningen - Central Station, Eurolines Bus Stop | 13:20 | ||
wyjazd:Pon,Wto,Śro,Czw,Pią,Sob,Nie |