23 Polska - Waldshut - Tiegen
Rozkład ważny od 01.11.2012r.
wyjazd:Pon,Wto,Śro,Czw,Pią,Sob,Nie | ||||
09:40 | Zamość - dw. PKS st. 1 | 16:40 | ||
10:10 | Krasnystaw - Dworzec PKP | 16:10 | ||
10:40 | Chełm - Dworzec PKS | 15:40 | ||
12:00 | Lubin - dw. PKS Al. 1000-lecia | 14:25 | ||
13:00 | Puławy - dw. PKS st. 8 | 13:25 | ||
14:10 | Radom - Dworzec PKS, ul. Prażmowskiego, stanowisko 20 | 12:40 | ||
18:10 | Częstochowa - Dworzec PKS, stanowisko 13 | 08:10 | ||
19:00 | Lubliniec - Dworzec PKS | 07:45 | ||
00:00 | Opole - PRZESIADKA | 00:00 | ||
10:55 | Nisko - Plac Wolności | 15:00 | ||
11:30 | Stalowa Wola - Parking Automobilklubu przy ul. Okulickiego | 14:50 | ||
12:15 | Kolbuszowa - Vis a Vis dworca PKP | 14:25 | ||
13:00 | Rzeszów - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 13:40 | ||
13:25 | Ropczyce - Dw. PKS stan BP Batory ul. Zielona | 13:20 | ||
13:50 | Dębica - CMPA Wagabunda Dworzec PKP | 12:50 | ||
14:40 | Tarnów - dw. PKP Wagabunda | 12:00 | ||
15:10 | Brzesko - Dworzec PKS ul. Dworcowa | 11:30 | ||
15:30 | Bochnia - Przyst. Aut. przy PKP | 11:00 | ||
16:45 | Kraków - Regionalny Dw. Autobusowy ul. Bosacka 18 - płyta górna | 00:09 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
10:50 | Lubaczów - Dw. PKS | 16:00 | ||
00:00 | Jarosław - PRZESIADKA | 00:00 | ||
11:00 | Przemyśl - ul. Czarneckiego | 15:45 | ||
11:45 | Jarosław - Dworzec PKP | 15:00 | ||
12:05 | Przeworsk - Dw. PKS | 14:40 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
11:30 | Kraśnik - Przystanek autobusowy ul. Narutowicza (rondo/pl. Surdackiego) | 15:40 | ||
12:45 | Ostrowiec Św. - Dworzec PKS | 14:25 | ||
13:20 | Starachowice - Dw. PKS | 13:50 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
13:50 | Skarżysko Kam. - przystanek międzynarodowy nr 6, obok dw. PKP | 13:20 | ||
15:00 | Kielce - Czarnowska, Dw. PKS - stanowisko międzynarodowe nr 18 | 11:45 | ||
15:40 | Jędrzejów - Przystanek MPK - Rynek | 11:00 | ||
16:20 | Szczekociny - Dworzec PKS | 10:15 | ||
17:10 | Zawiercie - Przystanek MZK, ul. Sikorskiego naprzeciw stacji paliw BP | 09:30 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
08:30 | Tomaszów Lub. - Dworzec PKS st.7 | 17:20 | ||
10:25 | Janów Lub. - Dworzec PKS | 15:30 | ||
12:00 | Sandomierz - parking przed Dworcem PKP | 14:20 | ||
12:30 | Tarnobrzeg - parking przy Dworcu PKS | 13:40 | ||
13:45 | Mielec - Parking obok Dworca PKS | 12:40 | ||
00:00 | Gliwice - PRZESIADKA | 00:00 | ||
08:40 | Hrubieszów - parking przy Stokrotce | 17:30 | ||
00:00 | Opole - PRZESIADKA | 00:00 | ||
17:45 | Katowice - ul. Piotra Skargi PKS | 09:00 | ||
18:00 | Chorzów - ul.Mościckiego - przyst. przy Placu AKS (obok Carrefour) | 08:45 | ||
18:15 | Bytom - Plac Wolskiego 1, stan. przy dworcu autobusowym obok PKP | 08:30 | ||
18:35 | Zabrze - Dworzec MPK, ul. Goethego | 08:05 | ||
19:15 | Gliwice - przyst. kom. międzynar. ul. Bojkowska 37/Kopalniana (Nowe Gliwice) | 07:30 | ||
20:00 | Strzelce Opolskie - Dworzec PKS ul. Powstańców Śl. 26 | 07:00 | ||
20:45 | Opole - dworzec PKP, ul.Krakowska 48 | 06:00 | ||
22:15 | Wrocław - Dworzec PKS, ul. Sucha peron 3 | 04:30 | ||
23:15 | Legnica - Przystanek międzynar. Ul. Nowodworska stacja LOTOS | 03:40 | ||
23:55 | Bolesławiec - Dworzec PKP | 02:55 | ||
00:45 | Zgorzelec - stacja benzynowa Orlen /obok Reala/ ul.Słowiańska 1 | 02:10 | ||
przyjazd:Pon,Wto,Śro,Czw,Pią,Sob,Nie | ||||
przyjazd:Pon,Wto,Śro,Czw,Pią,Sob,Nie | ||||
06:30 | Nurnberg - ZOB Adcom Center Bahnhof Str./Käte-Strobel Str. | 19:10 | ||
08:00 | Ohringen - Busbf. /Hbf. st. 7 | 18:40 | ||
08:30 | Heilbronn - Busbhf. / Hbf. St.8 | 17:10 | ||
09:30 | Stuttgart - ZOB Oberturkheim, st. 3/ Hafenbahnstr. | 16:00 | ||
10:30 | Pforzheim - Busbahnhof ( ZOB Sudseite ) / Hauptbahnhof | 14:30 | ||
12:10 | Offenburg - Okenstrasse (B-3), Haltestelle 'Güterstrasse' (na wysokości 'Kaufland') | 13:30 | ||
13:10 | Freiburg Im Breisgau - Busbf. / Hbf. st. 6 | 12:25 | ||
13:50 | Mullheim - Busbf. / Hbf. | 00:00 | ||
wyjazd:Pon,Wto,Śro,Czw,Pią,Sob,Nie |