Aktualności

KOMUNIKAT SPECJALNY

KOMUNIKAT SPECJALNY
 
dotyczący współpracy Polonia Transport z Eurobus-Eurolines Polska Sp. z o.o.z dnia 30 stycznia 2014 roku
 
Miło nam poinformować, że firmy Polonia Transport i Eurobus-Eurolines Polska zacieśniając dotychczasową współpracę na połączeniach do Niemiec, Francji, Belgii i Luksemburga, zdecydowały, iż od dnia 1 lutego 2014 r. zarządzanie siecią sprzedaży, która realizuje sprzedaż dla oferenta Polonia Transport, będzie wykonywane przez spółkę Eurobus-Eurolines Polska.
 
Zarządzanie siecią sprzedaży wraz z jej rozliczaniem dokonywane będzie w oparciu o Umowę Agencyjną Eurobus-Eurolines Polska, z zachowaniem terminów rozliczeń. Wpłat, zgodnych z raportem, za sprzedaż od 1 lutego, należy dokonywać na rachunek bankowy określony w tej właśnie umowie. Jeżeli jakieś biuro posiada umowę z firmą Polonia Transport a nie posiada jej z Eurobus-Eurolines Polska, prosimy o kontakt z Dyrektorem ds. Handlowych, Panią Elżbietą Szewczyk.
 
Wszystkie bilety Polonia Transport sprzedane do tej pory zachowują swoją ważność. Ewentualne zmiany dat podróży, zwroty w całości lub części, od 1 lutego będą realizowane przez Eurobus-Eurolines Polska.
Sprzedaż i jej rozliczanie Rozliczenie sprzedaży biletów Polonia Transport, za miesiąc styczeń winno zostać dokonane, tak
jak do tej pory, z firmą Polonia Transport.
  
Sprzedaż biletów do Niemiec, Francji, Belgii i Luksemburga, realizowana od dnia 1 lutego 2014 r. na oferenta Polonia Transport będzie rozliczana z firmą Eurobus-Eurolines Polska. Rozliczenie tej sprzedaży będzie następowało w oparciu o raport (wydruk) przygotowany w systemie euroTICKET:
- oferent: Polonia Transport
- nazwa wydruku: Niemcy – rozliczenie za okres z Eurobus-Eurolines Polska.
 
Wydruk ten będzie posiadał dodatkową informację, instrukcję postępowania. Obsługa pasażerów Polonia Transport będąc partnerem liniowym na ww. połączeniach, będzie nadal wykonywała
obsługę połączeń międzynarodowych do Niemiec, Francji, Belgii i Luksemburga oraz będzie realizowała codzienne przewozy relacji Zamość – Opole.
 
Informacje dodatkowe
Polonia Transport – Urszula Pietrykowska
tel.: 84 638 93 96, e-mail: wspolpraca@poloniatransport.pl
Eurobus-Eurolines Polska – Elżbieta Szewczyk:
tel.: 32 351 20 41, e-mail: e.szewczyk@eurobus-eurolines.pl
 
PW Polonia Transport Sp. z o.o. Eurobus-Eurolines Polska Sp. z o.o.
Jerzy Tor Jacek Blida
Reklama