Aktualności

Połączenie ofert firmy SINDBAD i POLONIA TRANSPORT na linii do Wielkiej Brytanii

KOMUNIKAT NR 63/2013

 

dot. połączenia ofert firmy SINDBAD i POLONIA TRANSPORT na linii do Wielkiej Brytanii

z dnia 11 września 2013r.

Z przyjemnością informujemy, że na mocy zawartej umowy od 1 października 2013 roku do Platformy SINDBAD przystępuje przewoźnik Polonia Transport z Zamościa, realizujący połączenia autokarowe z Polski do Wielkiej Brytanii.

Zmodyfikowane (od 1 października) rozkłady jazdy na linii do Wielkiej Brytanii zostaną wprowadzone do systemów sprzedażowych w najbliższych dniach. Oferta dostosowana została do rozkładów Platformy SINDBAD, opartych o punkt koordynacyjny w Słubicach. W związku z powyższym siatka połączeń obu firm uległa znacznemu rozszerzeniu.

Do realizacji linii antenowych w Polsce, jak i na trasach docelowych do Wielkiej Brytanii zaangażowane będą również autokary Polonii Transport.

Nowa oferta dostępna będzie zarówno dla agentów Platformy Sindbad jak i Polonii Transport, a bilety do Wielkiej Brytanii wystawione przez obu partnerów będą wzajemnie uznawane.

Jednocześnie informujemy, że warunki przewozu firmy Polonia Transport na linii do Wielkiej Brytanii zostały ujednolicone z warunkami Przewozów Międzynarodowymi Liniami Autokarowymi SINDBAD Sp. z o.o.:

Regulamin Przewozu Platformy Sindbad

Prosimy o informowanie o w/w fakcie naszych klientów. Ewentualne pytania prosimy kierować pod numer 084 638 93 96


POLONIA TRANSPORT - Jerzy Tor

ALBATROS - Zygmunt Ziober

SINDBAD - Ryszard Wójcik

 

Reklama